Baklykta LED utan skyltbelysning, E-märkt
679,00 SEK
543,20 SEK
679,00 SEK
543,20 SEK
ÅF Pris
679,00 SEK
ÅF Pris
543,20 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
261102030
✓ Blinkers, bak-, och bromsljus
✓ 12-24V
✓ E-godkänd
Kan monteras både stående och liggande.
Baklykta. LED, positionsljus, bromsljus, blinkers.
Dimension (H x B x D): 220 x 95 x 35 mått i mm
12/24V
E-godkänd - Läs mer om E-märkningar här
Kablar:
Vit - Jord
Brun - Bakljus
Röd - Bromsljus
Grön - Blinkers
Levereras styckvis.
| Article Group Id | 2249 |
|---|---|
| E-märkning | E9 |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12-24 V |
| Kabellängd | 0.5 m |
| Varumärke | N/A |
| Garanti | 12 månader |
| Avstånd mellan fästhål | 33 mm |
| Antal LED | 24 st |
| Användningsområde | Utomhusbruk |
| Djup | 33 mm |
| Kabellängd | 0.5 m |
| Höjd | 96 mm |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,4A / 0,3A |
| Längd | 223 mm |
| Position | Bakljus, Blinkers, Bromsljus |
| Tillverkare | Blixtra |
Write Your Own Review
