Ballast 35W, 9-16V Normal
359,00 SEK
287,20 SEK
359,00 SEK
287,20 SEK
ÅF Pris
359,00 SEK
ÅF Pris
287,20 SEK
Finns i lager
Art nr
710010
✓ Ballast för 9-16V 35W Xenonlampor
✓ Till hel, halv, dim och fjärrljus
✓ Endast för xenonkit
Ballast till hel, halv, dim och fjärrljusen. Fungerar för 9-16V 35W xenonlampor.
Endast för xenonkit.
Utan canbus.
| Article Group Id | 3722 |
|---|---|
| Höjd (mm) | 31 mm |
| Levereras | styck |
| Spänning | 9-16 V |
| Canbus | Nej |
| Upptändningstid, varm till full | 1-2 sekunder |
| Effektförbrukning | 51,6 W |
| Bredd (mm) | 87 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Kabellängd | 310 mm |
| Effekt | 35W |
| Effekt (Teoretisk) | 35.000000 |
| Ljuskälla | Xenon |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
