Ballast 55W, 9-32V, med canbus
579,00 SEK
463,20 SEK
579,00 SEK
463,20 SEK
ÅF Pris
579,00 SEK
ÅF Pris
463,20 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
750011
✓ Slimmad design
✓ EMC-säkrad
✓ CANBUS-kompitabel = inga varningar för trasig lampa på de flesta bilar
Slimmad ballast för 55W xenonkit med EMC. Tack vare EMC-säkringen stör inte ballasten ut bilens radio eller andra elektroniska komponenter. Gjord i högkvalitativ metall. Fungerar till 9-32V. Monteringsdetaljer medföljer.
Från LEDSON.
Säljs styckvis.
| Article Group Id | 3742 |
|---|---|
| Höjd (mm) | 31 mm |
| Levereras | styck |
| Spänning | 9-32 V |
| Canbus | Ja |
| Upptändningstid, varm till full | 1-2 sekunder |
| Effektförbrukning | 55,2 W |
| Bredd (mm) | 87 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Höjd ballast | 29 mm |
| Längd ballast | 85 mm |
| Bredd ballast | 66 mm |
| Kabellängd | 275 / 125 mm |
| Effekt | 55W |
| Effekt (Teoretisk) | 55.000000 |
| Strömförbrukning | 4,6 A |
| Ljuskälla | Xenon |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
