BAX9s/H6W, 1 diod, Xenonvit (2-pack)
79,00 SEK
63,20 SEK
79,00 SEK
63,20 SEK
ÅF Pris
79,00 SEK
ÅF Pris
63,20 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
912081
✓ Diodlampor sockel BAX9s H6W
✓ Här som ett 2-pack
✓ Motsvarar c:a 3-4W
Diodlampor med 1 st LED, sockel BAX9s (styrstiften sitter förskjutna). Sockeln kallas också för H6W. Ersätter innerbelysning, parkeringsbelysning, nummerskyltsbelysning m.m. Motsvarar c:a 3-4 watts glödlampa. Ger en stor ljusspridning (120 grader).
Specifikationer:
- Passar utmärkt till t.ex. innerbelysning, parkeringsbelysning, med mera.
- Spänning: 12V
- För bilar utan ljusövervakning/CANBUS
- Motsvarar ca 3-4W
- Två stycken lampor
| Article Group Id | 1422 |
|---|---|
| Sockel | H6W |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarar (Watt) | 3 |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 3 W |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Vit |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 1 st |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Effektförbrukning | 0.12 W |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Positionsljus |
| Dispersion | 150 grader |
| Canbus | Nej |
| Funktion | Interiörbelysning, Positionsljus, Skyltbelysning |
| Ljusspridning | Array |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
