BAX9s/H6W, 2 SMD, Xenonvit, CANBUS (2-pack)
136,25 SEK
109,00 SEK
136,25 SEK
109,00 SEK
ÅF Pris
136,25 SEK
ÅF Pris
109,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
9320829
✓ För bilar med eller utan ljusövervakning
✓ 2-pack, sockel H6W
✓ Xenonvitt ljus (ca 6000K)
Canbus diodlampa med 2 dioder av SMD högeffektstyp med 3 chip. Ersätter innerbelysning, parkeringsbelysning, nummerskyltsbelysning m.m.
Stor ljusspridning. Sockel BAX9s, H6W (styrstiften sitter förskjutna).
Lampan ger en felfri funktion på bilar med ljusövervakning men fungerar givetvis även på bilar utan ljusövervakning.
Motsvarar c:a 5W och levereras parvis (två stycken lampor)
| Article Group Id | 1422 |
|---|---|
| Sockel | H6W |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Canbus | Ja |
| Motsvarande ljusstyrka | 5 W |
| Varumärke | Ledson |
| Effektförbrukning | 1,92 W |
| Färg | Vit |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 2 st |
| Strömförbrukning | 0.16 A |
| LED-typ | 5050 SMD |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Positionsljus |
| Dispersion | 240 grader |
| Canbus | Ja |
| Ljusspridning | Array |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review

