Blixtljus Superslim med 6 LED E-märkt E6 R10 (Blå, 3m kabel)
786,25 SEK
629,00 SEK
786,25 SEK
629,00 SEK
ÅF Pris
786,25 SEK
ÅF Pris
629,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
500364
✓ E-godkänd R10 SAE Klass 1
✓ Superslim (6,6 mm tjockt)
✓ Blå LED, 3 meter kabel
Mycket tunt blixtljus (superslim) för utanpåliggande montering, endast 6,6 mm tjockt! Multivolt 12-24V och IP68-klassad dvs helt vatten- och dammtät.
E6 R10 samt SAE Klass 1 godkända. Sprider mycket ljus och kan ses på långt håll med 23 olika blixtmönster. Kan kombineras med flera enheter för synkroniserat blixtmönster.
Skruvar och 3M-tejp samt installationsanvisningar medföljer. Blixtljuset har en inbyggd minnesfunktion vilket gör att den automatiskt väljer det blixtmönster som senast användes.
Mått:
- Längd: 131 mm
- Bredd: 29 mm
- Tjocklek: 6,6 mm
- Kabellängd: 20 cm eller 300 cm
| Article Group Id | 1942 |
|---|---|
| E-märkning | ECE R10 |
| Höjd (mm) | 6,6 mm |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12-24 V |
| Färg | Blå |
| Bredd (mm) | 131 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Kabellängd | 3 m |
| Antal LED | 6 st |
| Användningsområde | In-/utvändigt |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,5A / 0,3A |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Blixtljus |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
