Diodlampa 1 watt reflektor, "Bilprovarlampan"
249,00 SEK
199,20 SEK
249,00 SEK
199,20 SEK
ÅF Pris
249,00 SEK
ÅF Pris
199,20 SEK
Finns i lager
Art nr
30159
✓ 10-30V
✓ "Bilprovarlampan"
✓ Polaritetsoberoende
Byt ut verkstadens bilprovarlampa till en LED lampa med extremt lång livslängd. Lampan klarar både likström och växelström mellan 10 och 30 volt.
Levereras styckvis.
Sockel: BA15s, även kallad R10W / P21W
| Article Group Id | 1441 |
|---|---|
| Diameter (mm) | 24 mm |
| Sockel | P21W |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12-24 V |
| Motsvarar (Watt) | 20 |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 20 W |
| Bredd (mm) | 47 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 1 st |
| Strömförbrukning | 0.12 A |
| Effektförbrukning | 1.44 W |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,27A / 0,3A |
| Dispersion | 150 grader |
| Canbus | Nej |
| Funktion | Interiörbelysning |
| Ljusspridning | 150 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
