Diodlampa 21/5W varmvit 8 led
248,44 SEK
198,75 SEK
248,44 SEK
198,75 SEK
ÅF Pris
248,44 SEK
ÅF Pris
198,75 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
121688
✓ Dubbelpolig BAY15d-lampa
✓ Varmvitt ljus
✓ Motsvarar 15/5W
Diodlampa med varmvitt sken (glödljus 3000K) och sockel BAY15d (dubbelpolig med 2 effektlägen) lämplig till läsbelysning och mysbelysning. Ljusstyrka motsvarande c:a 5 respektive 15 watts glödlampa.
Specifikationer
- Sockel BAY15s (P21/5W)
- LED lampan motsvarar c:a 15/5 watts glödlampa
- Varmvitt ljus
- 360 graders ljusspridning
- Levereras styckvis
| Levereras | styck |
|---|---|
| Spänning | 12 V |
| Färg | Varmvit |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 8 st |
| Ljusspridning | 360 grader |
| Effektförbrukning | 1, 20 / 0, 24 W |
| LED-typ | 1W Highpower |
| Dispersion | 360 grader |
| Canbus | Nej |
| Tillverkare | N/A |
Write Your Own Review
