Diodlampa B8,4D (instrumentbelysning)
Fr.
39,00 SEK
31,20 SEK
Fr.
39,00 SEK
Fr.
31,20 SEK
ÅF Pris
Fr.
39,00 SEK
ÅF Pris
Fr.
31,20 SEK
Art nr
12320
✓ Instrumentlampa med 1 diod
✓ Sockel B8,4d, finns i flera olika färger
✓ Motsvarar 1,2W
Diodlampa till instrumentbelysning: vit, varmvit, blå, grön, röd eller gul färg på ljuset.
Specifikationer
- Antal dioder: 1 st
- Sockel: B8,4D
- Spänning: 12V
| Diameter (mm) | 12 mm |
|---|---|
| Sockel | B8,4d |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Röd |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 1 st |
| Användningsområde | Invändigt |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,15A |
| Ljuskälla | LED |
| Bredd (mm) | 15 mm |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
