Diodlampa BAX9s högint. 12V
Fr.
0,00 SEK
Fr.
0,00 SEK
ÅF Pris
Fr.
0,00 SEK
ÅF Pris
Fr.
0,00 SEK
Art nr
12087
✓ Motsvarar ca 7-8W
✓ Välj mellan kallvitt och varmvitt ljus
✓ Sockel BAX9s, 12V
Ersätter innerbelysning, parkeringsbelysning, nummerskyltsbelysning m.m. med lampa H6W.
Motsvarar c:a 7-8 watts glödlampa.
Ger en stor ljusspridning (120 grader).
Levereras styckvis.
| Sockel | H6W |
|---|---|
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Varmvit |
| Antal LED | 1 st |
| Strömförbrukning | 0.02 A |
| Ljusspridning | Array |
| Effektförbrukning | 0.24 W |
| LED-typ | 1W Highpower |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,15A |
| Diameter (mm) | 10 mm |
| Bredd (mm) | 26 mm |
| Tillverkare | Ledson |
| Garanti | 12 månader |
Write Your Own Review
