Diodlampa G4 varmvit
89,00 SEK
71,20 SEK
89,00 SEK
71,20 SEK
ÅF Pris
89,00 SEK
ÅF Pris
71,20 SEK
Finns i lager
Art nr
320458
✓ Varmvitt ljus
✓ Endast DC (likström)
✓ Motsvarar ca 8W
Diodlampa varmvit med G4 sockeln med stiftanslutning. Effekt: 0,6W (0,05A) Motsvarar ca 8W. 5 dioder med mycket stor spridning.
DC-matning endast.
Säljs styckvis.
| Article Group Id | 1421 |
|---|---|
| Sockel | G4 |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarar (Watt) | 10 |
| Motsvarande ljusstyrka | 10 W |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 5 st |
| Strömförbrukning | 0.05 A |
| Effektförbrukning | 0.6 W |
| Dispersion | 320 grader |
| Ljusspridning | 320 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
