Diodlampa varmvit BA15s 18 SMD dioder
169,00 SEK
135,20 SEK
169,00 SEK
135,20 SEK
ÅF Pris
169,00 SEK
ÅF Pris
135,20 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
3215188
✓ 18 varmvita dioder
✓ Spridning i hela lyktan
✓ Motsvarar ca 20W
Diodlampa 360 grader varmvit med 18 High Power SMD LED (3 chip) och sockel BA15s. Ger ett snyggare sken och en livslängd utöver det vanliga. Motsvarar ca: 20 watt. Levereras styckvis.
Längd från sockel till top av lampdel: 29 mm
Längd totalt: 50 mm
| Sockel | P21W |
|---|---|
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarar (Watt) | 20 |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 20 W |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 18 st |
| Strömförbrukning | 0.18 A |
| Ljusspridning | Array |
| Effektförbrukning | 2.16 W |
| LED-typ | 5050 SMD |
| Dispersion | 320 grader |
| Canbus | Nej |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
