Diodlampa vit 12 LED 3156
199,00 SEK
159,20 SEK
199,00 SEK
159,20 SEK
ÅF Pris
199,00 SEK
ÅF Pris
159,20 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
3225121
✓ 12 highpower-dioder som ger bra spridning i lyktan
✓ Bra som t.ex. DRL, backljus
✓ Motsvarar ca 25W
LED-lampa med sockel 3156. 12 st High Power-dioder. Xenonvitt ljus. Lämplig som backljus, DRL, med mera. Motsvarar ca 25-30W. Sockeln kallas också för P27W. Säljs styckvis.
| Article Group Id | 1421 |
|---|---|
| Diameter (mm) | 18 mm |
| Sockel | P27W |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 25-30 W |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Vit |
| Bredd (mm) | 59 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 12 st |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,34A |
| Ljuskälla | LED |
| Canbus | Nej |
| Funktion | Day Running Light, Positionsljus |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
