Diodlampa vit 12x samsungdioder BA15s 12V
195,00 SEK
156,00 SEK
195,00 SEK
156,00 SEK
ÅF Pris
195,00 SEK
ÅF Pris
156,00 SEK
Finns i lager
Art nr
3215121
✓ Xenonvitt ljus
✓ Bra spridning i hela lyktan
✓ Motsvarar ca 25W
Diodlampa vit, med 12 st starka dioder. Sockel BA15s enkelpolig. 9 dioder på sidorna som ger en bra spridning samt 3 dioder på toppen för att ge ett bra sken framåt.
Levereras styckvis.| Article Group Id | 1421 |
|---|---|
| Diameter (mm) | 18 mm |
| Sockel | P21W |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarar (Watt) | 35 |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 35 W |
| Färg | Vit |
| Bredd (mm) | 51 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 12 st |
| Strömförbrukning | 0.26 A |
| Effektförbrukning | 3.12 W |
| LED-typ | 5630 SMD |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,33A |
| Dispersion | 320 grader |
| Canbus | Nej |
| Ljusspridning | 320 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
