Diodlampa vit 360 grader 18SMD
159,00 SEK
127,20 SEK
159,00 SEK
127,20 SEK
ÅF Pris
159,00 SEK
ÅF Pris
127,20 SEK
Finns i lager
Art nr
3215181
✓ 18 dioder som ger mycket ljus
✓ Spridning i hela lyktan
✓ Motsvarar ca 20W
Diodlampa 360 grader xenonvit med 18 High Power SMD LED (3 chip) i xenonlook och sockel BA15s. Ger ett snyggare sken och en livslängd utöver det vanliga.
Motsvarar ca: 20 watt.
| Article Group Id | 1421 |
|---|---|
| Diameter (mm) | 16 mm |
| Sockel | P21W |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarar (Watt) | 20 |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 20 W |
| Bredd (mm) | 50 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 18 st |
| Strömförbrukning | 0.2 A |
| Effektförbrukning | 2.4 W |
| LED-typ | 5050 SMD |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,3A |
| Dispersion | 320 grader |
| Canbus | Nej |
| Ljusspridning | 320 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
