Diodlampa xenonvit 6 SMD LED 24 Volt BA9s T4W
75,00 SEK
60,00 SEK
75,00 SEK
60,00 SEK
ÅF Pris
75,00 SEK
ÅF Pris
60,00 SEK
Finns i lager
Art nr
240961
✓ Värmetålig lampa
✓ Perfekt för extraljus
✓ Motsvarar ca 7W
Ovanligt värmetålig lampa (passar utmärkt i extraljus) med BA9s (T4W) sockel. Kallvitt ljus, på ca 6000K.
- Ersätter bl.a. innerbelysning, positionsljus
- Väldigt liten och smidig lampa med 6 dioder
- Mått: 17mm*12mm på sina bredaste ställen
- Effekt: 24V (0.01A) 0,24W.
- Motsvarar ca 7W glödlampa
- Kallvitt ljus, ca 6000K
- Säljes styckvis
| Article Group Id | 1431 |
|---|---|
| Sockel | W5W |
| Levereras | styck |
| Spänning | 24 V |
| Motsvarar (Watt) | 8 |
| Motsvarande ljusstyrka | 8 W |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Vit |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 6 st |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Effektförbrukning | 0.24 W |
| LED-typ | 1210 SMD |
| Dispersion | 180 grader |
| Funktion | Interiörbelysning, Positionsljus, Skyltbelysning |
| Ljusspridning | Array |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
