Diodlampa xenonvit högint w5w - diffus
89,00 SEK
71,20 SEK
89,00 SEK
71,20 SEK
ÅF Pris
89,00 SEK
ÅF Pris
71,20 SEK
Finns i lager
Art nr
32109
✓ Xenonvitt ljus
✓ Extra bra spridning med lins/kupol
✓ Motsvarar ca 7W
Sockel w2,1x9,5d (W5W, T10). Ersätter innerbelysning, parkeringsbelysning, nummerskyltsbelysning m.m. Ger ett kraftigt xenonliknande sken. För dig som vill synas mer.
Levereras styckvis.
Specifikationer
- 12V
- Säljes styckvis
- Sockel: T10/W5W
- En högeffektiv diod
| Article Group Id | 1421 |
|---|---|
| Diameter (mm) | 12 mm |
| Sockel | W5W |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarar (Watt) | 10 |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 8-10 W |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Vit |
| Bredd (mm) | 28 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 1 st |
| Strömförbrukning | 0.05 A |
| Effektförbrukning | 0.6 W |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,18A |
| Dispersion | 180 grader |
| Canbus | Nej |
| Funktion | Interiörbelysning, Positionsljus, Skyltbelysning |
| Ljusspridning | 180 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
