Diodlampa xenonvit \"Philips design\"
123,44 SEK
98,75 SEK
123,44 SEK
98,75 SEK
ÅF Pris
123,44 SEK
ÅF Pris
98,75 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
321041
Artikeln har utgått.
Diodlampa 12V och 4 SMD dioder ger en spridning på 180 grader. Sockeln är utav typen T10, W5W och har en diamantaktig topp och ger en lite annorlunda look. Ca 7-8W
Specifikationer
- 12V
- Säljes styckvis
- Sockel: W5W/T10
- Fyra isvita dioder
| Levereras | styck |
|---|---|
| Spänning | 12 V |
| Färg | Vit |
| Antal LED | 4 st |
| Strömförbrukning | 0.03 A |
| Ljusspridning | Array |
| Effektförbrukning | 0.36 W |
| Tillverkare | Ledson |
| Garanti | 12 månader |
Write Your Own Review
