Diodlist 12V - Blå 9cm
48,75 SEK
39,00 SEK
48,75 SEK
39,00 SEK
ÅF Pris
48,75 SEK
ÅF Pris
39,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
4201094
✓ Blå, vattentät LED-list
✓ Superflexibel, 9 cm lång
✓ Avkortningsbar var tredje centimeter
LED. Listen är mycket flexibel och helt kapslad i ett gummimaterial som gör den vattentät. Används med fördel på t.ex. bil (Audi look) MC, moped, husvagn, husbil m.m. både inne och ute. Listen kan fästas t.ex. med lim eller dubbelhäftande tejp.
- Mått: 7x13 mm
- Avsedd för 12 Volt DC
- Levereras med 0,5 meter anslutningskabel.
- Slingan är avkortningsbar var 3:dje centimeter (3 dioder) för att kunna anpassas till varje bilmodell och användningsområde.
- Superflexibel
Levereras styckvis.
| Levereras | styck |
|---|---|
| Spänning | 12 V |
| Självhäftande baksida | Nej |
| Effektförbrukning | 4,8 W |
| Färg | Blå |
| Antal LED | 96 st |
| Ljusspridning | Array |
| Användningsområde | In-/utvändigt |
| Kabellängd | 1500 mm |
| Strömförbrukning | 0,4 A |
| Längd | 9 cm |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Interiörbelysning |
| Höjd (mm) | 12 mm |
| Tillverkare | Ledson |
| Garanti | 12 månader |
Write Your Own Review
