Ersättningsballast för Lincoln Navigator
995,00 SEK
796,00 SEK
995,00 SEK
796,00 SEK
ÅF Pris
995,00 SEK
ÅF Pris
796,00 SEK
Finns i lager
Art nr
780326
✓ Ersättningsballast
✓ Till Lincoln Navigator 2003-2006
✓ Säljs styckvis
Ersättningsballast för bl.a Chrysler, Lincoln och Skoda. Säljs styckvis och utan kontakter. OEM-nummer: 831-10009-044, 831-10009-041, 83110009044 OEM-tillverkare: Osram XENAELECTRON
- Chrysler
- 300M 2002-2004
- Lincoln
- Town Car 2003-2006
- Navigator 2003-2006
- Skoda
- Octavia II 1Z 2004-2010
Alternativa artikelnummer på ballasten:
OSRAM: 83110009044 - 35 XT-D1/12V - 10R-020025
Skoda: 1Z0 941 641 A - 1Z0941641A
Lincoln: 6L7Y 13C170A - 6L7Y-13C170-A - 6L7Y13C170A
| Effekt | 35 W |
|---|---|
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Canbus | Ja |
| Fordonsmärke | Chrysler, Lincoln, Skoda |
| Funktion | Ballast |
| Garanti | 36 Månader |
| Effekt (Teoretisk) | 35.000000 |
| Höjd (mm) | 27 mm |
| Bredd (mm) | 92 mm |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
