Ersättningsballast för Honda Civic, Mazda 3 / CX-5 / CX-9
795,00 SEK
636,00 SEK
795,00 SEK
636,00 SEK
ÅF Pris
795,00 SEK
ÅF Pris
636,00 SEK
Finns i lager
Art nr
780323
✓ Ersättningsballast till Honda Civic och Mazda
✓ OEM-nummer BHN3-51-0H3 / W3T21571
✓ Säljs styckvis
Ersättningsballast för Honda, Mazda och Mitsubishi. Säljs styckvis och utan kontakter. OEM-nummer: BHN3-51-0H3 OEM-tillverkare: Mitsubishi
- Honda
- CR-V 2012-2015
- CR-Z 2013-2016
- Civic 2012-2014
- Mazda
- 3 2013-2017
- CX-5 2013-2015
- CX-9 2013-2015
- Mitsubishi
- Outlander 2012-2015
Biltillverkares artikelnummer på ballasten:
Mitsubishi Electric: W3T21571, W3T23371, W3T22371, W3T24571, W3T24771
Mitsubishi: 8301C463, 8301C770
Mazda: KD53510H3 - KD53-51-0H3
Mazda: BHN3510H3 - BHN3-51-0H3
Honda: 33129SZTG01 - 33119-SZT-G01
| Article Group Id | 3021 |
|---|---|
| Höjd (mm) | 21 mm |
| Effekt | 35 W |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Canbus | Ja |
| Fordonsmärke | Honda, Mazda, Mitsubishi |
| Bredd (mm) | 80 mm |
| Garanti | 36 Månader |
| Effekt (Teoretisk) | 35.000000 |
| Funktion | Ballast |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
