Flexistrip 12V för inomhus (Orange, 500 cm)
Special Price
618,75 SEK
495,00 SEK
993,75 SEK
795,00 SEK
618,75 SEK
495,00 SEK
993,75 SEK
795,00 SEK
Spara 375 kr
Spara 300 kr
Produkten har utgått.
Art nr
42501503
✓ Flexistrip 12V för inomhus
✓ Orange
✓ 500 cm
OBS: sista exemplaret!
Självhäftande LED flexi-strip för användning inne. Listen är mycket flexibel och har 0,3 meter kabel som kan monteras direkt till 12 volt. Produkten bör inte monteras på platser som utsätts för mycket vatten eftersom den endast är stänksäker. Avkortningsbar var tredje diod. Bredd 11 mm. Levereras styckvis. Här varmvit. Mycket trevlig som inredningsljus.
| Article Group Id | 1721 |
|---|---|
| Höjd (mm) | 3 mm |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Självhäftande baksida | Ja |
| Kabellängd | 0.3 m |
| Varumärke | Ledson |
| Effektförbrukning | 32,4 W |
| Färg | Orange |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 150 st |
| Användningsområde | Invändigt |
| Kabellängd | 1000 mm |
| Kabellängd | 0.3 m |
| LED-typ | 5050 SMD |
| Strömförbrukning | 2,7 A |
| Längd | 500 cm |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Interiörbelysning |
| Ljusspridning | Array |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
