Instrumentlampa 24V B8,5d
Fr.
39,00 SEK
31,20 SEK
Fr.
39,00 SEK
Fr.
31,20 SEK
ÅF Pris
Fr.
39,00 SEK
ÅF Pris
Fr.
31,20 SEK
Art nr
24510
✓ 1 diod
✓ För 24V
✓ Sockel B8,5d
diodlampa med sockel B8,5d för bl.a. instrument belysning. Stor ljusspridning.
Levereras styckvis.
| Sockel | B8,5d |
|---|---|
| Levereras | styck |
| Spänning | 24 V |
| Motsvarar (Watt) | 3 |
| Motsvarande ljusstyrka | 3 W |
| Färg | Röd |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 1 st |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Effektförbrukning | 0.24 W |
| Ljusspridning | Array |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
