Instrumentlampa högintensiv 1,2W
Fr.
55,00 SEK
44,00 SEK
Fr.
55,00 SEK
Fr.
44,00 SEK
ÅF Pris
Fr.
55,00 SEK
ÅF Pris
Fr.
44,00 SEK
Art nr
326130
✓ Sockel W1,2W/T5
✓ Stor ljusspridning
✓ Tre ytmonterade dioder
Kraftfull diodlampa till instrumentbelysning med tre ytmonterade lysdioder. 1,2W per lampa. Fattning W2,1x4,6.
| Levereras | styck |
|---|---|
| Spänning | 12 V |
| Motsvarar (Watt) | 6 |
| Motsvarande ljusstyrka | 6 W |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Röd |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 3 st |
| Strömförbrukning | 0.05 A |
| Effektförbrukning | 0.6 W |
| Ljusspridning | Array |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
