Instrumentlampa, Neo Wedge T4, 12V 3
Fr.
0,00 SEK
Fr.
0,00 SEK
ÅF Pris
Fr.
0,00 SEK
ÅF Pris
Fr.
0,00 SEK
Art nr
32440
Instrumentlampa 2 dioder, Typ B/T4
| Sockel | Neo Wedge T4 |
|---|---|
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Varumärke | Ledson |
| Färg | Röd |
| Garanti | 12 månader |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Ljusspridning | Array |
| Effektförbrukning | 0.12 W |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
