LED lampa xenonvit 36 mm 3 SMD
79,00 SEK
63,20 SEK
79,00 SEK
63,20 SEK
ÅF Pris
79,00 SEK
ÅF Pris
63,20 SEK
Finns i lager
Art nr
328531
✓ Mycket populär spollampa på 36 mm
✓ Tre strömsnåla dioder
✓ Xenonvitt ljus
| Article Group Id | 1421 |
|---|---|
| Diameter (mm) | 9 mm |
| Sockel | C5W |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarar (Watt) | 8 |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 8 W |
| Färg | Vit |
| Bredd (mm) | 36 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 3 st |
| Strömförbrukning | 0.03 A |
| Effektförbrukning | 0.36 W |
| LED-typ | 5050 SMD |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,17A |
| Dispersion | 180 grader |
| Canbus | Nej |
| Ljusspridning | 180 grader |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
