LED lampa xenonvit 36 mm 8 SMD
119,00 SEK
95,20 SEK
119,00 SEK
95,20 SEK
ÅF Pris
119,00 SEK
ÅF Pris
95,20 SEK
Finns i lager
Art nr
328581
✓ Spridning runt hela lampan
✓ Åtta strömsnåla dioder
✓ Xenonvitt ljus
Spollampa med 8SMD som ger ett starkt sken med bra spridning.
| Diameter (mm) | 11 mm |
|---|---|
| Sockel | C5W |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Motsvarar (Watt) | 10 |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 10 W |
| Färg | Vit |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 8 st |
| Strömförbrukning | 0.08 A |
| Ljusspridning | Array |
| Effektförbrukning | 0.96 W |
| LED-typ | 5050 SMD |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,26A |
| Dispersion | 360 grader |
| Canbus | Nej |
| Bredd (mm) | 36 mm |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
