LED-lampor Samsung-chip, 5000K, canbus, BAX9s (12V, ett par)
219,00 SEK
175,20 SEK
219,00 SEK
175,20 SEK
ÅF Pris
219,00 SEK
ÅF Pris
175,20 SEK
Finns i lager
Art nr
9320889
✓ LED-lampa sockel BAX9s / H6W
✓ Samsung LED som ger 5000K xenonvit färgtemp
✓ Canbus, 12V, två lampor
Ett par LED-lampor som passar för sockel BAX9s / H6W och är avsedda för 12V. Utrustade med Samsung LED 3632-chip som avger en modern xenonvit färgtemperatur på 5000K.
Specifikationer:
- Två lampor
- 9 st LED per lampa
- Sockel BAX9s / H6W
- Även för bilar med Canbus ljusövervakning
- Endast för 12V
- Samsung LED-teknologi
- 3632-chip
| Article Group Id | 1422 |
|---|---|
| E-märkning | Ej godkänd för yttre bruk på allmän väg |
| Sockel | H6W |
| Levereras | Par |
| Spänning | 12 V |
| Canbus | Ja |
| Färg | 5000K |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 9 st |
| Ljuskälla | LED |
| Funktion | Interiörbelysning, Positionsljus, Skyltbelysning |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
