LED-lampa varmvit (P21W, BA15s)
239,00 SEK
191,20 SEK
239,00 SEK
191,20 SEK
ÅF Pris
239,00 SEK
ÅF Pris
191,20 SEK
Finns i lager
Art nr
3215128
✓ Med ett varmvitt ljus
✓ Bra spridning i hela lyktan
✓ Motsvarar 20-25W
LED-lampa med sockel P21W / BA15s som ger ett varmvitt ljus. 12 SMD ger en god spridning och ljuset motsvarar cirak 20-25W mot en traditionell glödlampa. Fungerar till 10-40V.
| E-märkning | Nej |
|---|---|
| Sockel | P21W |
| Levereras | styck |
| Spänning | 10-40 V |
| Varumärke | Ledson |
| Motsvarar (Watt) | 25 |
| Motsvarande ljusstyrka | 25 W |
| Funktion | Day Running Light, Dimljus |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 12 st |
| Användningsområde | Invändigt |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
