Slimmad interiörslampa med 16 SMD, 24V
279,00 SEK
223,20 SEK
279,00 SEK
223,20 SEK
ÅF Pris
279,00 SEK
ÅF Pris
223,20 SEK
Finns i lager
Art nr
6503488
✓ Slimmad lågprofilsdesign
✓ Endast 10 mm hög
✓ Avsedd för 24V
Interörslampa med lågprofilsdesign då den endast är 10 mm hög.
Specifikationer:
- Endast för 24 V
- Slimmad design
- 16 st LED
- Kallvit färgtemperatur
- Strömförbrukning vid 28V: 0,05A
Mått:
- Längd: 100 mm
- Bredd: 25 mm
- Höjd: 10 mm
Kablaget är 50 cm långt, lampan har skruvhål på båda ändar. Skruvar medföljer ej.
| Article Group Id | 4139 |
|---|---|
| Sockel | Direkt kabel-inkoppling |
| Höjd (mm) | 10 mm |
| Levereras | styck |
| Spänning | 24 V |
| Färg | Vit |
| Bredd (mm) | 100 mm |
| Garanti | 36 Månader |
| Antal LED | 16 st |
| Användningsområde | Invändigt |
| Strömförbrukning | vid 28V: 0,05 A |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Interiörbelysning |
| Tillverkare | NA |
Write Your Own Review

