Rött positionsljus från Jokon
339,00 SEK
271,20 SEK
339,00 SEK
271,20 SEK
ÅF Pris
339,00 SEK
ÅF Pris
271,20 SEK
Finns i lager
Art nr
800184
✓ Rött positionsljus med 4 LED
✓ Smidig diodlampa för 24V
✓ 235 mm kabel
Liten och smidig diodlampa för 24V (lastbil, buss, med flera), Fästes utanpå och behövs inte monteras in. Sladd medföljer!
Mått: 65x16x15mm
| Article Group Id | 2139 |
|---|---|
| E-märkning | E2 |
| Sockel | Direkt kabel-inkoppling |
| Levereras | styck |
| Spänning | 24 V |
| Kabellängd | 0.3 m |
| Garanti | 12 månader |
| Bredd | 16 mm |
| Avstånd mellan fästhål | 45 mm |
| Antal LED | 4 st |
| Strömförbrukning | 0.01 A |
| Effektförbrukning | 0.24 W |
| Kabellängd | 0.3 m |
| Höjd | 16 mm |
| Längd | 65 mm |
| Position | Positionsljus |
| Tillverkare | Jokon |
Write Your Own Review
