Skyltlykta svart 2 LED E-märkt
229,00 SEK
183,20 SEK
229,00 SEK
183,20 SEK
ÅF Pris
229,00 SEK
ÅF Pris
183,20 SEK
Finns i lager
Art nr
8000322
✓ E-märkt
✓ Levereras styckvis
✓ Tålig svart plast
| Article Group Id | 2249 |
|---|---|
| E-märkning | E20 |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12-24 V |
| Kabellängd | 0.15 m |
| Färg | Vit |
| Garanti | 12 månader |
| Bredd | 31 mm |
| Avstånd mellan fästhål | 45 mm |
| Antal LED | 2 st |
| Strömförbrukning | 0.02 A |
| Effektförbrukning | 0.24 W |
| Kabellängd | 0.15 m |
| Höjd | 38 mm |
| Längd | 82 mm |
| Tillverkare | NA |
Write Your Own Review
