Slimmad interiörlampa, 12V - kallvitt ljus
Fr.
749,00 SEK
599,20 SEK
Fr.
749,00 SEK
Fr.
599,20 SEK
ÅF Pris
Fr.
749,00 SEK
ÅF Pris
Fr.
599,20 SEK
Art nr
6503400
✓ Slimmad design
✓ Endast 10 mm hög
✓ 12V
Super slimmad interiörlykta för plan montering. Lyktan är endast 10mm hög, 25mm bred. Med ytmonterade dioder för god spridning
| Sockel | Direkt kabel-inkoppling |
|---|---|
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Ljusflöde powerboost, faktiskt (lumen) | 0 |
| Ljusflöde powerboost, teoretiskt (lumen) | 0 |
| Ljusflöde, teoretiskt (lumen) | 670 |
| Varumärke | N/A |
| Färg | Vit |
| Garanti | 5 år |
| Diameter | 25 mm |
| Bredd | 25 mm |
| Antal LED | 121 st |
| Höjd | 10 mm |
| Längd | 600 mm |
| Position | Interiörbelysning |
| Tillverkare | NA |
Write Your Own Review

