Spollampa 42mm 6 SMD
Fr.
99,00 SEK
79,20 SEK
Fr.
99,00 SEK
Fr.
79,20 SEK
ÅF Pris
Fr.
99,00 SEK
ÅF Pris
Fr.
79,20 SEK
Art nr
3485690
✓ Polaritetsoberoende spollampa för 24V
✓ Motsvarar ca 15W glödljus
✓ Flera färger
Kraftfull LED lampa med 6 SMD dioder i xenonvit färg. Ljusutbytet motsvarar c:a 15 watts vanlig glödlampa vilket gör denna till vår kraftigaste spollampa. Längden är 42 mm och lampan har även inbyggd likriktare vilket gör att den inte behöver ha + och - på något speciellt håll. Lampan klarar också växelspänning.
Levereras styckvis.
| Sockel | C5W |
|---|---|
| Levereras | styck |
| Spänning | 24 V |
| Varumärke | N/A |
| Motsvarar (Watt) | 10 |
| Motsvarande ljusstyrka | 10 W |
| Färg | Blå |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 6 st |
| Strömförbrukning | 0.05 A |
| Ljusspridning | Array |
| Effektförbrukning | 1.2 W |
| LED-typ | 5050 SMD |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
