Striplight för inbyggnad/ram - 24V
Fr.
695,00 SEK
556,00 SEK
Fr.
695,00 SEK
Fr.
556,00 SEK
ÅF Pris
Fr.
695,00 SEK
ÅF Pris
Fr.
556,00 SEK
Art nr
8438180
✓ Kan fällas in eller monteras i ram
✓ E-märkt och ADR-godkänd
✓ Högkvalitativa - Fem års garanti!
Komplett lykta för 24V.
Lyktan är utrustad med totalt 18 dioder.
2 dioder på vardera sida för spridning i hela lyktan, samt 14 dioder som riktar ljuset.
Levereras styckvis (inkl. skruv).
Mått: 382x25x18 (BxDxH). Försänkningsstorlek: 348x19 mm.| E-märkning | E9 |
|---|---|
| Sockel | Direkt kabel-inkoppling |
| Levereras | styck |
| Spänning | 24 V |
| Kabellängd | 0.42 m |
| Färg | Röd |
| Garanti | 12 månader |
| Bredd | 18 mm |
| Avstånd mellan fästhål | 361 mm |
| Antal LED | 18 st |
| Djup | 24 mm |
| Kabellängd | 0.42 m |
| Längd | 382 mm |
| Position | Blinkers |
| Funktion | Bakljus, Blinkers, Positionsljus |
| Tillverkare | NA |
Write Your Own Review



