USB adapter ciggtändar-plugg (4 portar, 135cm förlängning)
249,00 SEK
199,20 SEK
249,00 SEK
199,20 SEK
ÅF Pris
249,00 SEK
ÅF Pris
199,20 SEK
Finns i lager
Art nr
307022
✓ Kopplas direkt till cigguttaget i fordonet (12-24V)
✓ Totalt 4 USB-portar för att ladda mobiltelefon, surfplatta osv
✓ Ett uttag vid cigg-pluggen och tre via en 135cm förlängning (perfekt till baksätet!)
- Når både fram- och baksäte för laddning
- Kopplas till cigguttaget i fordonet (12V/24V, fungerar i både bil och lastbil)
- Totalt fyra USB-portar för att ladda t.ex. mobiltelefonen eller surfplattan
- Ett uttag direkt vid cigg-pluggen och tre via en förlängning (135 cm) som går att hänga med en hållare - perfekt till baksätet!
- Utgång: DC5V/5,8A
| Article Group Id | 9021 |
|---|---|
| Levereras | styck |
| Spänning | 12-24 V |
| Garanti | 12 månader |
| Användningsområde | Invändigt |
| Kabellängd | 135 cm |
| Strömförbrukning | 5,8A |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review



