Vitt positionsljus från Jokon
339,00 SEK
271,20 SEK
339,00 SEK
271,20 SEK
ÅF Pris
339,00 SEK
ÅF Pris
271,20 SEK
Finns i lager
Art nr
800181
✓ Vit positionslykta med 4 LED
✓ IP67 klassad, 12V
✓ 250 mm kabel
Vit lampa, 12V. Kabellängd 250mm, IP67 - läs mer om IP-klassning här. Från Jokon.
| E-märkning | E2 |
|---|---|
| Sockel | Direkt kabel-inkoppling |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Kabellängd | 0.3 m |
| Garanti | 12 månader |
| Bredd | 17 mm |
| Avstånd mellan fästhål | 45 mm |
| Antal LED | 4 st |
| Strömförbrukning | 0.02 A |
| Effektförbrukning | 0.24 W |
| Djup | 15 mm |
| Kabellängd | 0.3 m |
| Längd | 65 mm |
| Position | Positionsljus |
| Tillverkare | Jokon |
Write Your Own Review
