W5W/T10, 5 SMD, Pinpack
Fr.
179,00 SEK
143,20 SEK
Fr.
179,00 SEK
Fr.
143,20 SEK
ÅF Pris
Fr.
179,00 SEK
ÅF Pris
Fr.
143,20 SEK
Art nr
9321050
✓ Diodlampa med 5 SMD-dioder
✓ Ersätter innerbelysning m.m, motsvarar c:a 10W
✓ Sockel W5W, T10, flera olika utföranden
Diodlampa med 5 dioder av SMD högeffektstyp med 3 chip.
Ersätter innerbelysning, parkeringsbelysning, nummerskyltsbelysning m.m.
Ger ett xenonliknande sken (6000K) med spridning i hela lyktan. Motsvarar c:a 10W.
| Levereras | Par |
|---|---|
| Varumärke | Ledson |
| Motsvarar (Watt) | 10 |
| Canbus | Nej |
| Motsvarande ljusstyrka | 10 W |
| Garanti | 12 månader |
| Antal LED | 5 st |
| Strömförbrukning | 0.05 A |
| Ljusspridning | 320 grader |
| Effektförbrukning | 0.6 W |
| LED-typ | 5050 SMD |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Interiörbelysning, Positionsljus, Skyltbelysning |
| Sockel | W5W |
| Tillverkare | Ledson |
| Spänning | 12 V |
| Funktion | Blinkers, Day Running Light, Dimljus, Interiörbelysning, Positionsljus, Sidomarkering, Skyltbelysning |
| Färg | Röd |
Write Your Own Review
