Xenonkit singel 35W 9-32V med canbus - H4S 6000K
586,25 SEK
469,00 SEK
586,25 SEK
469,00 SEK
ÅF Pris
586,25 SEK
ÅF Pris
469,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
744160
✓ Xenonkit till din MC, 35W, 6000K
✓ Enkel konvertering från vanlig halogenbelysning
✓ Avsett för MC
Välj de lampor som sitter i din bil, om du är osäker kan du gå till lampguidenFör fullständig lista över vilka socklar som finns, gå tillbaka och klicka in på produkten igen.
Välj mellan 4300K som är dagsljusfärgat
eller 6000K som har en mer xenonblå ton.
Ett komplett kit för xenonkonvertering till ditt fordon.
Innehåll:
1 x Ballast (mått: 100x70x17 mm)
1 x Xenonlampor
Monteringsdetaljer
AMP kontakt
| Article Group Id | 2922 |
|---|---|
| Färg | 6000K |
| Sockel | H4 Singel |
| Levereras | set |
| Spänning | 9-32 V |
| Canbus | Ja |
| Upptändningstid, varm till full | 1-2 sekunder |
| Effektförbrukning | 43,2 W |
| Färg | 6000K |
| Garanti | 12 månader |
| Effekt | 35W |
| Effekt (Teoretisk) | 35.000000 |
| Strömförbrukning | 3,6 A |
| Ljuskälla | Xenon |
| Position | Halvljus, Helljus |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
