Xenonkit singel 35W 9-32V - H7 4300K 35W
661,25 SEK
529,00 SEK
661,25 SEK
529,00 SEK
ÅF Pris
661,25 SEK
ÅF Pris
529,00 SEK
Produkten har utgått.
Art nr
7027143
✓ Xenonkit Singel 35W
✓ Enkel konvertering från vanlig halogenbelysning
✓ Framtaget främst för bilar med tre extraljus
Välj de lampor som sitter i din bil, om du är osäker kan du gå till lampguidenFör fullständig lista över vilka socklar som finns, gå tillbaka och klicka in på produkten igen.
Välj mellan 4300K som är dagsljusfärgat
eller 6000K som har en mer xenonblå ton.
Ett komplett kit för xenonkonvertering till ditt fordon.
Innehåll:
1 x Ballast (mått: 95x70x27 mm)
1 x Xenonlampor
Monteringsdetaljer
AMP kontakt
Vi kan inte garantera full funktion på alla bilmodeller då tekniken i fåtalet bilarna inte alls är anpassade för Xenon.
| Färg | 4300K |
|---|---|
| Sockel | H7 |
| Levereras | set |
| Spänning | 9-32 V |
| Canbus | Ja |
| Effektförbrukning | 43,2 W |
| Färg | 4300K |
| Garanti | 12 månader |
| Effekt | 35W |
| Effekt (Teoretisk) | 35.000000 |
| Strömförbrukning | 3,6 A |
| Ljuskälla | Xenon |
| Position | Halvljus, Helljus |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review
