Spansk lampa dubbelsidig (orange & röd)
579,00 SEK
463,20 SEK
579,00 SEK
463,20 SEK
ÅF Pris
579,00 SEK
ÅF Pris
463,20 SEK
Finns i lager
Art nr
800160
✓ Dubbelsidig orange & röd spansk lampa
✓ Totalt 48 st 0,5 W LED
✓ Klassisk look med behagligt stjärnformat sken
Snygg modern spansk lampa i klassisk design med behagligt stjärnformat ljussken. Utförande orange/röd med totalt 48 st LED (24 st på varje sida).
Specifikationer:
- Orange på ena sidan, röd på andra sidan
- 48 st 0,5W LED (24 st på varje sida)
- IP68-klassning (vatten/dammsäker) - Läs mer om IP-klassning här
- Spänning: 10-30 V
Mått & vikt:
- Diameter: 109 mm
- Höjd: 125 mm (150 mm inkl. skruv)
- Djup: 59 mm
- Kabellängd: 40 cm
- Vikt: 240 g
- Skruvinfästning diameter 12 mm, längd 25 mm
- Max godstjocklek 19 mm (16 mm med låsbricka)
| Diameter (mm) | 109 mm |
|---|---|
| E-märkning | Nej |
| Sockel | Direkt kabel-inkoppling |
| Levereras | styck |
| Spänning | 10-30 V |
| Kabellängd | 0.2 m |
| Funktion | Positionsljus, Sidomarkering |
| Lins | Klart |
| Färg | Orange |
| Garanti | 36 Månader |
| Antal LED | 48 st |
| Strömförbrukning | 0.04 A |
| Effektförbrukning | 0.96 W |
| Användningsområde | Utomhusbruk |
| Kabellängd | 40 cm |
| Kabellängd | 0.2 m |
| Höjd | 90 mm |
| Strömförbrukning 12V/24V | 0,36A / 0,3A |
| Längd | 380 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Position | Positionsljus |
| Höjd (mm) | 125 mm (150 mm inkl skruv) |
| Djup (mm) | 59 mm |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review


