Effektmotstånd för H11, H8, H9 LED (12V)
139,00 SEK
111,20 SEK
139,00 SEK
111,20 SEK
ÅF Pris
139,00 SEK
ÅF Pris
111,20 SEK
Finns i lager
Art nr
122172
✓ Färdigkopplat 12 V effektmotstånd - Plug 'n' Play
✓ Används om bilen varnar för trasig lampa
✓ Motsvarar 20W
Nu gör vi det ännu enklare att bli av med felindikeringen du får vid "trasig" lampa.
Monteras med befintliga kontaktstycke. Plug n' play.
OBS! Blir väldigt heta. Monteras på värmeavledande material.
Specifikationer
- Sockel: H11, H8, H9
- Monteras på värmeavledande material (ej plastdetaljer)
- 12 V
- Levereras styckvis
| Article Group Id | 2622 |
|---|---|
| Sockel | H8 |
| Höjd (mm) | 15 mm |
| Levereras | styck |
| Spänning | 12 V |
| Canbus | Ja |
| Varumärke | Blixtra |
| Bredd (mm) | 50 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Kabellängd | 260 mm |
| Position | Dimljus |
| Tillverkare | Ledson |
Write Your Own Review








